MÖBLER / Bord / Skrivbord 11108009
*
nr 1110 8009
Skrivbord
Teak, 1950-tal, längd: 137 cm, djup: 80 cm, höjd: 73 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 18:49:43
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/4 15:34:01
1
1.200 kr
20/5 12:36:15
2
2.200 kr
21/5 19:42:59
1
1.600 kr
21/5 19:42:59
2
1.700 kr (Budbetjänt)
21/5 19:43:25
1
1.800 kr
21/5 19:43:25
2
1.900 kr (Budbetjänt)
21/5 19:43:35
1
2.000 kr
21/5 19:43:35
2
2.200 kr (Budbetjänt)
22/5 16:35:30
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord skrivbord teak teakmöbler trä
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:04
-
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:43
-
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:31
-
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:43
-
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:37
-
6080 Konsolbord
England, mahogny. Bredd: 90 cm. Djup: 44 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:34
*
Skrivbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8009
Skrivbord
Teak, 1950-tal, längd: 137 cm, djup: 80 cm, höjd: 73 cm
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 2.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/4 15:34:01 | 1 | 1.200 kr |
20/5 12:36:15 | 2 | 2.200 kr |
21/5 19:42:59 | 1 | 1.600 kr |
21/5 19:42:59 | 2 | 1.700 kr (Budbetjänt) |
21/5 19:43:25 | 1 | 1.800 kr |
21/5 19:43:25 | 2 | 1.900 kr (Budbetjänt) |
21/5 19:43:35 | 1 | 2.000 kr |
21/5 19:43:35 | 2 | 2.200 kr (Budbetjänt) |
22/5 16:35:30 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord skrivbord teak teakmöbler trä
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:04 -
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:43 -
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:31
-
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:43 -
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:37 -
6080 Konsolbord
England, mahogny. Bredd: 90 cm. Djup: 44 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:34